İADE VE İADE SÜREÇLERİ


 

Online satış sitemizden satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 60 (altmış)  gün içinde faturanız ile iade edebilirsiniz. Tüm Aksesuar grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılmamaktadır.

İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Faturası olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiğinin tespiti halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir. Bu halde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, giovannifratelli.com tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.

 

kampanyadan yararlanılmış ise, kampanyalı ürünün de iade edilmesi zorunludur, kampanyalı üründen en az birinin iade edilmemesi durumunda iade edilmeyen ürün veya ürünlerin satış fiyatı toplam alışveriş tutarından mahsup edilir.

 

Kampanyalı ürün alımlarında iade talep edildiği takdirde, kampanya kapsamındaki bütün ürünlerin iade edilmesi zorunludur. Kampanyalı siparişlerde, kampanya bedeli sepette yer alan tüm ürünlere uygulandığı için, ürün bazlı iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Bütün ürünlerin iade edilmesi gerekir.

İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan “İade Formu”nu doldurmanız (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur), ürünü faturası ile birlikte YURTİÇİ kargo ile aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

YURTİÇİ kargo anlaşma kodu:

Alıcı Adı: Profsin AŞ.

Mimar Kemalettin Mah. Koska Cad. Şair Haşmet Sok. No:24/A Laleli

34130   Fatih-İstanbul

İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek iadeye uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. Yasal süre olan 10 iş günü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde, ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

Havale ile ödeme işlemi gerçekleştirildiyse tarafımıza IBAN ve TC numarası iletmeniz gerekmektedir. Ücret iadeniz vereceğiniz IBAN numarasına 10 iş günü içerisinde yansıtılacaktır. Bilgilerinizi info@giovannifratelli.com  adresine mail yolu ile iletebilirsiniz.

 

DUYURU

Değerli Müşterilerimiz;

www.giovannifratelli.com 'dan verdiğiniz siparişlerin her biri hijyen koşulları çerçevesinde dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır. Pandemi süresi boyunca iade süremizi 60 güne çıkardık ve verdiğiniz tüm siparişlerde kargo ücretsiz olacaktır.

Forma Ulaşmak İçin Tıklayınız.

ADRESİMİZ:

Mimar Kemalettin Mah. Koska Cad.

Şair Haşmet Sok. No : 24/A Laleli

 34130              Fatih - İSTANBUL

İletişim  +90 541 841 6834

E-mail : info@giovannifratelli.com

  • Telegram
  • WhatsApp-Logo
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Vkontakte Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Tumblr Social Icon
Giovanni Fratelli’ye özel haberlerden, indirimlerden haberdar olmak için e-bültenimize üye olun.

© 2007-2020 Giovanni Fratelli, bütün hakları saklıdır.